KONKURS TALENTÓW

W środę, 2 marca odbył się w naszej szkole „Konkurs Talentów” dla najmłodszych wychowanków świetlicy szkolnej. Cieszył się on dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów.

Organizatorką konkursu była pani Anna Gładkowska – wychowawca świetlicy szkolnej. Występom uczniów bacznie przyglądało się jury w składzie: pani Ewa Ratkiewicz, pani Anna Gładkowska i pani Anna Krukowska. Zmaganiom konkursowiczów towarzyszyła szeroka publiczność złożona z wychowanków świetlicy. Mieli oni przyjemność obejrzeć 11 wspaniałych występów. Uczniowie zaprezentowali następujące talenty: śpiew (solo i w duecie); taniec (trio); gra na instrumentach (flet, syntezator i gitara); recytacja wiersza; beat box. Po burzliwych naradach jury ogłosiło werdykt:

I miejsce – Kasia Kossakowska (beat box)

II miejsce – Julka Kubicka, Kasia Ciszyńska, Hania Pericacho (taniec)

III miejsce – Natalka Zawalich, Amelka Fiedorowicz (śpiew)

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody.

Odkryliśmy mnóstwo talentów naszych uczniów. Kto wie, ile mamy jeszcze do odkrycia? Tego dowiemy się już wkrótce…

Anna Gładkowska