Projekt edukacyjny dla wychowanków świetlicy “Zdrowie love”

7 marca rozpoczęto w naszej szkole realizację projektu “Zdrowie love”, którego koordynatorem i pomysłodawcą jest Anna Gładkowska. Projekt skierowany jest do wychowanków świetlicy i będzie realizowany do końca maja.

Program zakłada przeprowadzenie warsztatów przez profesjonalnych instruktorów: 2 zajęć tanecznych, 2 zajęć z fitnessu, 2 zajęć z areobiku. Odbędą się także warsztaty z pierwszej pomocy przeprowadzone przez strażaka oraz spotkanie z dietetykiem.

W wyniku realizacji projektu wychowankowie świetlicy szkolnej poznają atrakcyjne sposoby spędzania czasu wolnego. Wzrośnie poziom sprawności fizycznej uczniów i świadomość ich ciała. Efektem programu będzie zdobycie wiedzy na temat zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania. Projekt uatrakcyjni zajęcia w świetlicy szkolnej i zachęci uczniów do dbania o zdrowie i sylwetkę. 7 marca w GOK-u odbyły się I zajęcia taneczne przeprowadzone przez instruktorkę tańca Wiktorię Zawalich.

Anna Gładkowska