Konkurs Plastyczny „Kartka wielkanocna”

W kwietniu 2022 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Plastycznym „Kartka wielkanocna”  zorganizowanym przez Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku.

Celem owego przedsięwzięcia była popularyzacja Świąt Wielkiej Nocy umacniających więzi rodzinne i środowiskowe oraz pobudzenie wyobraźni i rozwijanie uzdolnień plastycznych uczniów.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z terenu powiatów: ełckiego, gołdapskiego, oleckiego i piskiego.

Zadaniem uczestników tego konkursu było wykonanie kartki wielkanocnej w formacie A5 i dowolną techniką plastyczną.

Szkołę reprezentowały uczennice klasy 4a: Wiktoria Zalewska, Laura Gil oraz Weronika Konopka, które przygotowały przepiękne kartki wielkanocne.

Uczniowie naszej szkoły spisali się doskonale. Oto wyniki:

II miejsce – Wiktoria Zalewska ( opiekun Agnieszka Purzeczko)

wyróżnienie – Wiktor Sut ( opiekun Anna Baczewska)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Agnieszka Purzeczko