Zabawa andrzejkowa

Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze…

27 listopada 2015r. w naszej szkole tradycyjnie odbyły się imprezy andrzejkowe. Współorganizatorami dwu spotkań byli Rada Rodziców naszej placówki i Samorząd Uczniowski.

Od 8.30 do 11.20 w małej sali gimnastycznej pląsali uczniowie klas I – III. Wesołe tańce przerywane były zabawnymi wróżbami, które tradycyjnie przygotowali rodzice naszych podopiecznych. Co roku liczba magów wzrasta! W tym roku w przygotowanie zabaw dla klas młodszych zaangażowało się aż 18 mam, a dla starszych 10. Co roku również zaskakuje nas pomysłowość naszych wróżek – przygotowują one fantastyczne zabawy, które porywają naszych podopiecznych bez reszty! Na pełne uznanie zasługują też stroje wróżących – niektóre z panie były nie do poznania! Drogie Mamy! Mamy od kogo się uczyć! Gratulujemy pomysłowości!

Uczniowie klas IV – VI mogli spożytkować swe pokłady energii od godziny 16 do 19. W trakcie imprezy również nie zabrakło przerywnika w postaci wróżb. I tym razem przepowiadające przyszłość spisały się na medal. Do każdego ze stoisk ustawiły się długie kolejki, gdyż każdy chciał zobaczyć, co go czeka w bliższej lub dalszej przyszłości. Oj, czasami wszyscy pękali ze śmiechu! Najważniejsze jest chyba to, że wspólnie przednio się bawiliśmy. Pod koniec pląsów wielu tancerzom nogi odmawiały posłuszeństwa. Do poniedziałku muszą oni koniecznie zregenerować siły!

To wspólne spotkanie sprawiło wszystkim bawiącym się dużo radości. Dzięki niemu po raz kolejny cudownie wszyscy spędziliśmy to piątkowe przedpołudnie i popołudnie. Wszystkim wróżbitkom serdecznie dziękujmy za ogromne zaangażowanie. I oczywiście … z niecierpliwością czekamy za rok.